Vytváříme kvalitní weby

Ani drobní živnostníci, ani velké firmy si dnes nemohou dovolit podnikat bez funkčních, moderních a profesionálně zpracovaných webových stránek. Jedná se totiž o firemní prezentaci, kterou si zákazník ve většině případů najde jako první, protože, ať už chceme nebo ne, internet zkrátka vládne světu. Při tvorbě webových stránek je nejdůležitějším prvkem design, a to právě z toho důvodu, že osloví zákazníka jako první. Skvělý design se vryje do paměti Vašich současných i potencionálních zákazníků během několika vteřin. Proto nic nepodceňte a obrať se na nás, pomůžeme Vám vytvořit originální, atraktivní ale přitom jednoduchý a přehledný design Vašeho webu tak, aby si ho každý návštěvník zapamatoval a rád se na něj vracel.

Aby bylo jasno - informační struktura, wireframe a responsivní webdesign

Pojem webdesign (web design, web-design) v sobě zahrnuje více než jen samotné grafické ztvárnění webu. Je to složitý proces, závislý na komunikaci s klientem, neboť začíná získáním ucelených a relevantních informací právě od klienta, díky kterým dojde k pochopení jeho potřeby webu a dokreslení celkové představy o tomto webu. Následně se zpracuje vhodná informační struktura a vytvoří se takzvaný wireframe, což je v podstatě náčrtek jednotlivých stránek webové prezentace.

Wireframe je mnohými považován za nejlepší základ pro vytváření moderního webu, neboť se jedná o jednoduchý model fungující na principu čar (wires – dráty), které definují obsah, rozložení, ale i funkce celého webu. Díky tomu, že je navrhnut dodavatelem webu na základě požadavků klienta, se minimalizují rozdílné představy obou stran hned na začátku. Wireframe si můžete představit jako skicu webu se všemi podstatnými prvky (navigace, zápatí, logo, …), které sice netvoří finální podobu webové prezentace, ale usnadňují práci grafikům, kodérům i programátorům, kteří díky tomu vědí, co se má stát při stisknutí tlačítka nebo klepnutí na hypertextový odkaz.

Responzivní design je výsledkem stále větších nároků moderní doby. Jedná se o klasický design webové prezentace, který se korektně přizpůsobí zařízení, ze kterého si ji prohlížíte. Tzn., že i když se na ní budete dívat z notebooku, netbooku, tabletu či mobilu, vždy se Vám prohlížená stránka zobrazí s ohledem na šířku obrazovky používaného zařízení.

Hezká tvář vždy zaujme - grafický design webu

Webové stránky fungují na podobném principu jako posuzování lidí, nejdříve zhodnotíte vzhled a pak až začnete zkoumat kvalitu charakteru, tedy nejdříve zhodnotíte design, a to jak na Vás stránky působí, a pak až začnete zkoumat hloubku obsahu. Grafický design webu se tvoří na základě výše zmíněného wiferame, vytvořeného dle Vašich očekávání a požadavků. Každý design každého webu by měl být originální, proto od nás nečekejte žádnou stejnou grafiku utvářenou dle šablon.

Každý web šijeme přímo na míru a nikdy se tak nestane, že stejnou grafiku uvidíte u mnohých firem jen s jiným logem. Ideálním případem je, když máte sladěnou webovou prezentaci s tzv. jednotnou firemní identitou (CI – Corporate Identity), která představuje kompletní externí i interní vizuální komunikaci, tzn. logo, jednotná úprava tiskovin, typografie, barva, architektura a samozřejmě design. Pokud Vaše firma ještě nemá jednotnou identitu profesionálně zpracovanou nebo již nastal čas na její revitalizaci, i s tímto jsme Vám připraveni pomoci.

Vše šlape, jak má - kódování dle standardů XHTML a CSS

Po schválení grafického návrhu od zákazníka přichází na řadu kódování a příprava pro nasazeni redakčního systému (CMS), tedy systému pro správu dokumentů webového obsahu. Kódování je naprosto klíčová činnost, neboť dokáže z grafického návrhu webu vytvořit HTML soubory, které jsou nezbytné pro fungování webové stránky na internetu včetně všech jejích prvků. Bezchybné kódování Vám zaručí správné zobrazování webové prezentace ve všech hlavních prohlížečích. Kódování je pro správnost webu natolik podstatné, že by se opravdu mělo přenechat odborníkům, proto se obraťte na nás.

Spravujte svůj web snadno a rychle - CMS

Náš CMS je jednoduchý systém pro správu webových stránek, pro začínající i pokročilé uživatele. Základní verze umožňuje libovolně editovat jednotlivé stránky s uživatelsky příjemným přidáváním obrázků a souborů ke stažení. Navíc obsahuje možnost jednoduše vytvářet vlastní fotogalerie a přidávat aktuality. Samozřejmostí je kontaktní formulář. Náš systém je plně rozšiřitelný - pokud Vám nevyhovuje výchozí stav aktualit, uděláme Vám jiné, přesně podle vašich požadavků, a to vše za rozumnou cenu.

Aby Vás zákaznící našli - copywriting

O nezajímavý web, který vůbec nepřináší uživateli relevantní informace nikdo ani nezavadí - respektive, pokud na něj náhodou přijde, rychle ho opustí a už se nevrátí. Naopak, když návštěvník na webu najde vždy to, co potřebuje, je velká šance, že se bude sám od sebe vracet. Základem úspěšné webové prezentace je tedy zajímavý a pro návštěvníka přínosný obsah, který se musí návštěvníkům příjemně číst. Aby text na Vašich webových stránkách splňoval tyto parametry, je vhodné použit nástroj zvaný copywriting.

Obsah webu je samozřejmě převážně Vaší záležitostí, ale naši copywriteři Vám pomohou texty doladit i po obsahové stránce a uhladit do toho správného tvaru. Zpracujeme analýzu úspěšnosti Vašich webovek a na jejím základě potom navrhneme a zrealizujeme nezbytná opatření pro jejich podporu.

Kde bydlí Váš web - spolehlivý webhosting

Hostujeme u zavedené společnosti WEDOS, již od 30Kč za měsíc s neomezeným diskovým prostorem.